Agencje pracy Ukraińców

Jak znaleźć najlepszych pracowników z Ukrainy? W polskiej branży Human Resources (HR) istnieje masa agencji zatrudnienia obcokrajowców, które w ofercie swojej firmy mają do dyspozycji rekrutacje oraz zatrudnienie pracowników zza wschodu.

Rekrutacja na Ukrainie

Każda rekrutacja na Ukrainie przeprowadzana jest indywidualnie. Poszczególne firmy szukają np. jednej niedoświadczonej osoby z Ukrainy do pracy na magazynie, zaledwie na 3 miesiące, inne zaś 20-stu wykwalifikowanych spawaczy - na stałe.

Ukraińskie agencje pracy

Aby znaleźć pracowników z Ukrainy, sensownym rozwiązaniem będzie złożenie rekrutacji i planowania zatrudnienia na ręce ukraińskiej agencji pracy.

Agencje ukraińskie

Agencje ukraińskie najlepiej sprawdzą się w przypadku, gdy:
 
  • pracodawca ma w planach zatrudnić doświadczonych pracowników z Ukrainy, których kompetencje należy sprawdzić przed przyjęciem do pracy,
  • firma chce zatrudnić większą liczbę pracowników z Ukrainy,
  • pracodawcy zależy na czasie oraz szybkim zatrudnieniu Ukraińców,
  • szef nie chcę pogłębić ciężaru działu kadr w swojej firmie (to agencja bierze na siebie brzemię rozliczenia finansowego, podatkowego oraz ubezpieczeniowego zatrudnionych Ukraińców).

Agencja Ukraińcy

Dominującą rolą oferty agencji Ukraińców jest pewność szybkiej i efektywnej rekrutacji pracowników z Ukrainy – z racji znajomości własnego rynku pracy, a co za tym idzie - oferowanych opcji wypróbowania pracownika bądź darmowej zamiany na innego.

Agencja pracy Ukraina

Skorzystanie z usług agencji pracy z Ukrainy może być idealnym rozwiązaniem dla tych polskich pracodawców, którzy pragną osiągnąć najlepsze wyniki niedużym kosztem.