Kierowcy z Ukrainy

Kategoria: Blog
W Polsce brakuje kierowców - mówi się, że jest nawet 100 tysięcy wolnych etatów dla zawodowych kierowców. Dlatego też rośnie zatrudnienie kierowców ze wschodu. Na naszym portalu możesz zamieścić ogłoszenie dla kierowców z Ukrainy i co ważniejsze ich znaleźć.

Zezwolenie na pracę dla cudzoziemca

Kategoria: Blog
Jeśli przedsiębiorca zdecydował się na powierzenie pracy cudzoziemcowi, odnosząc się do ruchu bezwizowego, to należy (przed upływem 90 dni zezwalających na pobyt bez wizy) sprawdzić, czy cudzoziemiec zdobył wizę krajową bądź zezwolenie na pobyt czasowy dający możliwość wykonywania pracy.

Praca na oświadczenie cudzoziemca

Kategoria: Blog
Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi (inaczej oświadczenie dla prac nie sezonowych), wydawane jest na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Aby móc je uzyskać, przedsiębiorca musi złożyć oświadczenie w Powiatowym Urzędzie Pracy lub przez Internet.

Pracownicy sezonowi z Ukrainy

Kategoria: Blog
Popularnym rozwiązaniem dla firm z branży rolniczej i ogrodniczej jest zatrudnienie pracowników sezonowych z Ukrainy na podstawie zezwolenia na pracę sezonową. Pracowników z Ukrainy można pozyskać z naszego portalu. Jednak jakie formalności się z tym wiążą?

Agencje zatrudniające Ukraińców

Kategoria: Blog
Poszukiwanie pracownika to niełatwe zadanie. Nie wystarczy tylko zamieścić ogłoszenie i czekać aż na skrzynkę mailową zaczną spływać CV. Zatrudnienie pracownika właściwie nie jest trudne, ale znalezienie wykwalifikowanego oraz odpowiedzialnego fachowca, który stanie się zaufanym współpracownikiem i zostanie na dłużej - to nierzadko zadanie ponad siły pracodawców.

Pracownicy z Ukrainy stawki

Kategoria: Blog
Pracownicy z Ukrainy zasadniczo przyjeżdżają do pracy w Polsce ze względów finansowych. Średnia pensja na Ukrainie wynosi trochę ponad 7 tysięcy hrywien miesięcznie, co w przeliczeniu na złotówki wychodzi mniej niż 1 tys. zł. W Polsce aż 60 proc. pracowników z Ukrainy zarabia od 2,5 do 3,5 tys. zł netto.

Podkategorie

ROBOTA-POLAND

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis vel volutpat quam. Donec id pellentesque arcu, sit amet dignissim nulla. Suspendisse eu nunc ac sem tincidunt porttitor. Quisque orci dolor, accumsan eget hendrerit eget, cursus sit amet massa. Aliquam finibus sagittis magna, in malesuada nisi congue eget. Duis non lacus ipsum. Nulla ut justo pellentesque quam tempus vulputate. Cras rutrum eget nunc sed molestie. Phasellus et dui vitae diam dictum porta tincidunt eu mi. Vestibulum cursus ultrices nibh a pulvinar. Proin laoreet condimentum sodales. Vivamus hendrerit sed leo sed sagittis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
Zgadzam się