Określ najważniejsze kryteria i znajdź najlepszą pracę !

Pracownicy z Ukrainy, praca dla ukraińców - ogłoszenia i oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z bazą ogłoszeń o pracę – nasze oferty pracy dla Ukraińców są legalne oraz pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Użytkownik zyskuje bezpłatny dostęp do wszystkich ogłoszeń zamieszczonych na stronie internetowej. Baza jest stale rozbudowywana, pojawiają się w niej nowe atrakcyjne oferty pracy dla Ukraińców w Polsce. Tworzymy platformę komunikacji pomiędzy pracodawcą a osobami, które ubiegają się o zatrudnienie. Naszym celem jest połączenie firmy z pracownikami. Wszystkie ogłoszenia zawierają szczegółowe informacje ma temat zakresu obowiązków, stanowisk oraz wymagań, jakie należy spełnić.

Czytaj więcej

Na naszym portalu ogłoszenia o pracy w Polsce dla Ukraińców mogą zamieszczać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W serwisie dostępne są oferty z wielu różnych branż – pracodawcy poszukują specjalistów z wąskich specjalizacji, ale także są zainteresowani pracownikami fizycznymi do różnego rodzaju robót, np. prac budowlanych.

Legalna praca dla Ukraińców w Polsce

W bazie znaleźć można ogłoszenia z branży IT, mediów czy marketingu. Pracodawcy poszukują również wykwalifikowanych handlowców oraz osób z doświadczeniem w reklamie. Rynek wykazuje duże zainteresowanie montażystami i osobami, które pracowały wcześniej w branży motoryzacyjnej. Wyjątkowym wzięciem cieszą się certyfikowani spawacze. Praca dla Ukraińców oferowana jest również w sektorze obsługi różnego typu maszyn.

Pracodawcy z reguły określają, jakie uprawnienia powinien posiadać pracownik, który chce się ubiegać o stanowisko. Szukający pracy w Polsce dla Ukraińców powinni być przygotowani na to, że będą musieli dostarczyć przed lub na rozmowę kwalifikacyjną dokumenty potwierdzające umiejętności, które opisali w CV. Bardzo często stanowisko gwarantuje dodatkowe benefity, takie jak premie za wyniki czy zakwaterowanie za darmo. Warto więc dokładnie studiować ogłoszenia, aby znaleźć takie, które najlepiej spełnia oczekiwania. Jeżeli praca jest zmianowa, zostanie to wspomniane w ofercie.

Aby możliwie uprościć proces szukania pracy, stworzyliśmy przejrzysty system nawigacji. Osoby, które będą przeglądały oferty pracy dla Ukraińców, mogą filtrować ogłoszenia, żeby szybko znaleźć najciekawsze propozycje. Można wybrać branżę spośród wielu dostępnych, zaznaczyć rodzaj umowy, o jaką chodzi, a także określić czas pracy: etat, część etatu, kontrakt lub pracę czasową. Jeżeli osoba poszukująca zatrudnienia myśli o zakwaterowaniu, również może wskazać taką opcję w wyszukiwarce, aby pojawiły się wyłącznie oferty, które taką możliwość posiadają. Dobrym pomysłem okaże się też wybranie kwoty oczekiwanych zarobków, żeby wiedzieć, jakie są warunki finansowe.

Doświadczenie pokazuje, że praca w Polsce dla Ukraińców jest, a ogłoszeń wciąż przybywa. Pracodawcy są zadowoleni z pracowników zza wschodniej granicy, chętnie ich zatrudniają, ceniąc wysokie kwalifikacje, solidność oraz uczciwość. Warto więc spędzić trochę czasu i regularnie odwiedzać nasz portal, aby trafić na ogłoszenie idealne dla siebie. Znalezienie dobrej pracy wymaga nieco cierpliwości i samozaparcia, nie wolno się poddawać.

Ogłoszenia na stronie zamieszczane są przede wszystkim w języku polskim bądź ukraińskim. Niektóre zagraniczne firmy mogą tworzyć oferty w innych językach, w zależności od własnych preferencji. Dokładamy starań, aby maksymalnie oszczędzić czas zainteresowanym i przyczynić się do tego, żeby dobrze płatne zatrudnienie znaleźli pracownicy z Ukrainy ogłoszenia są więc bezpośrednie i uczciwe.

Z nami nie traci się czasu na zbędne poszukiwania, ukryte opłaty czy przekopywanie się przez nieczytelne menu. Statystyki jasno pokazują, że praca w Polsce dla Ukraińców jest bardzo opłacalnym zajęciem. Osoby ze wschodu zarabiają tutaj nawet kilka razy więcej niż w swojej ojczyźnie. Mogą więc nie tylko żyć w lepszych warunkach, ale również oszczędzić pieniądze, aby wysłać je bliskim, którzy pozostali w domu. Niektórzy pracują w Polsce tylko przez jakiś czas, inni myślą o stałym pobycie i sprowadzeniu rodziny w przyszłości.

Praca dla Ukrainy to hasło, które zbliża do siebie mieszkańców z sąsiedniego kraju. Okazuje się, że Ukraińcy wyjątkowo korzystnie oceniają firmy oraz osoby, które dają im zatrudnienie. Jak widać obie strony na tym zyskują, dlatego liczba ogłoszeń w naszej bazie stale wzrasta.

Opłacalne oferty pracy dla Ukraińców w Polsce

Co ciekawe badania pokazują również, że ponad połowa pracowników z Ukrainy podejmujących pracę w Polsce ma zapewnione zakwaterowanie, a jedna trzecia otrzymuje wyżywienie. Osoby zatrudnione w naszym kraju stwierdzają, że najtrudniejsze dla nich jest rozstanie z rodziną. Samą pracę oceniają dobrze.

Praca dla Ukrainy to niezwykle szeroki i skomplikowany temat. O przyjeździe decyduje bardzo wiele czynników, nie tylko ekonomiczne. Ukraińcy decydują się na wyjazd do Polski również ze względów politycznych. Niestabilna sytuacja sprawia, że coraz więcej osób pragnie zarabiać i mieszkać tutaj. Dlatego oferty pracy dla Ukraińców w Polsce są tak atrakcyjne. Napływ doświadczonych pracowników z certyfikatami to wielka szansa dla polskich przedsiębiorców.

Przepisy prawa się zmieniają i legalna praca dla Ukraińców w Polsce jest znacznie prostsza niż kiedyś. To także duży plus dla pracodawców, poszukujących wykwalifikowanej siły roboczej. Mieszkańcy Ukrainy mogą przyjechać do Polski na 90 dni bez konieczności posiadania wizy, jeśli spełnią wyszczególnione w przepisach warunki.

Chętnie dowiemy się od osób odwiedzających naszą stronę internetową, jakie są ich doświadczenia z szukaniem pracy. Można się z nami skontaktować za pomocą formularza dostępnego online. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty spełniały jak najwyższe standardy, dzięki czemu większy komfort zyskają pracownicy z Ukrainy ogłoszenia są więc tworzone w sposób klarowny.

Nie warto szukać pracy na własną rękę – wiąże się to z ryzykiem wykorzystania, nielegalnego zatrudnienia, braku ubezpieczenia i ogólnej niepewności jutra. Dlatego też między innymi powstała nasza baza, aby zapewnić dobrą pracę Ukraińcom, bez względu na branżę, w której chcą pracować. U nas znajdą pracę zarówno budowlańcy, jak i sprzedawcy albo osoby dopiero zdobywające doświadczenie w zawodzie.

Dla wygody osób odwiedzających portal przygotowaliśmy jego wersję w dwóch językach –polskim oraz ukraińskim. Można się pomiędzy nimi łatwo przełączać. Jeżeli okaże się, że pracodawca ma ochotę dalej współpracować z osobą zatrudnioną na 3 miesiące, może to zrobić. Trzeba wtedy jednak zdobyć pozwolenie na pracę. Pomocy osobom z Ukrainy, które pragną w Polsce pracować i mieszkać, udziela wiele fundacji oraz organizacji. Przed staraniem się o wizę pracowniczą, warto więc uzyskać wszystkie niezbędne informacje, aby proces ten przebiegł jak najsprawniej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej bazy. Dopasowane propozycje znajdą tam osoby szukające zatrudnienia na stałe, na czas określony oraz pracownicy sezonowi. Praca w Polsce oznacza obecnie świetne zarobki, uproszczone formalności i bardzo dobre warunki życia. Warto więc odważyć się i poszukać zatrudnienia u polskiego pracodawcy, który będzie potrafił docenić ukraińskiego pracownika.

 
Brak ogłoszeń - zmień parametry wyszukiwania

Lista ogłoszeń

Робота для будівельників

Вакансія безкоштовна! Шукаємо: - будівельників на викінчення інтер’єрів (шпаклювання, фарбування, плитка, гіпсокартонові конструкції); - мулярів; - арматурників; - теслярів (опалубників) систему Peri або інших систем; - монтерів сендвіч панелей; - каменщиків; - різн ...

Więcej

UKRAINA-PRACOWNICY

WERSJA PL - Polityka przetwarzania danych osobowych wg RODO
Na podstawie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) obowiązującego od 25 maja 2018 r. wypełniamy obowiązek informacyjny tj. przekazanie klientom informacji związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych, który określa: podstawę, sposób postępowania oraz cel przetwarzania danych osobowych, osoby mające do nich dostęp, miejsce na jaki dane są gromadzone, zastosowane środki ochrony danych, wykaz zbiorów danych, czas na jaki są przechowywane oraz klauzulę.
Ad 1. Podstawa przetwarzania danych osobowych.
Werbeagentur Dawid Musial, Trappelgasse 3/1/15, 1040 Wien, Austria - określony niżej jako Administrator Danych Osobowych, gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie obowiązku nałożonego przez ustawodawcę.
Ad 2. W jaki sposób postępuje się oraz w jakim celu przetwarza się dane osobowe.
Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych przebiega z poszanowaniem prywatności w zakresie do tego niezbędnym wynikającym z Ustawy. Dane osobowe są przetwarzane celem prawidłowego wykonania usług.
Ad 3. Kto ma dostęp do danych osobowych, miejsca przechowywania oraz jakie środki ochrony danych są stosowane.
Dostęp do danych osobowych klientów mają: właściciel firmy; klienci portalu w ramach realizacji usług, czyli pracodawcy oraz pracownicy; firmy współpracujące w ramach obsługi portalu od strony techniczno-informatycznej, czyli usługi informatyczne: Webster-Studio ul. Leśny Zakątek 43, 62-023 Kamionki, Polska, hosting: World4You Internet Services GmbH, Hafenstraße 35, 4020 Linz, Austria, rachunkowość: SKE Kulka KG, Wiedner Hauptstrasse 140/1, 1050 Wien, Austria; poczta e-mail: Google Mail - Google Ireland Limited, Google Building Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Irlandia. Dane klientów są zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem w postaci przechowywania ich na zabezpieczonych przed włamaniem serwerach. Strony posiadają certyfikaty szyfrowania ssl. Firmy współpracujące posiadają własne systemy zabezpieczenia danych zgodne z RODO.
Ad. 4 Wykaz zbiorów danych osobowych oraz przez jaki czas dane są przechowywane.
Zbiór klientów (dane pracodawców i pracowników) zawierający ich dane osobowe i umowy, zbiór faktur (dane kontrahentów) do celów rachunkowo-księgowych. Czas przechowywania danych na portalu i serwerach jest nieokreślony i upływa w momencie rezygnacji z usługi, a w księgowości wynosi 6 lat, po tym czasie dane zostaną zniszczone.
Ad.5 Klauzula.
Ja niżej podpisany/a oświadczam, że zapoznałem/am się z ww. Polityką przetwarzania danych osobowych w firmie: Werbeagentur Dawid Musial, Trappelgasse 3/1/15,1040 Wien, Austria, St.Nr. 04 278/9842 oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzach w celu realizacji usług.
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że w każdym momencie będę mógł/a dane sprostować lub usunąć, a zgodę odwołać wysyłając mail na adres: robota.v.europe@gmail.com lub sms albo dzwoniąc pod nr tel.: AT +43 699 11224139, PL +48 888 484847.
Podanie danych osobowych jest wymagane celem zawarcia umowy cywilno-prawnej oraz w konsekwencji do prawidłowego i kompleksowego wykonania usług. Odmowa podania danych osobowych skutkuje niemożliwością pełnego wykonania usług.
Polityka cookie
Strona korzysta z plików cookie. Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, prosimy o samodzielną zmianę ustawień w przeglądarce internetowej lub opuszczenie strony. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień cookie oznacza Państwa zgodę, na zapisywanie ich w celach reklamy, statystyki oraz profilowania, które pomogą zapewnić wygodę przy korzystaniu ze strony poprzez zapamiętanie Państwa preferencji i ustawień.
Zgadzam się