Задайте найбільш важливі критерії і знайдіть кращу роботу !

Praca dla ukraińców - ogłoszenia i oferty pracy

Список рекламних оголошень

Zapraszamy do zapoznania się z bazą ogłoszeń o pracę – nasze oferty pracy dla Ukraińców są legalne oraz pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Użytkownik zyskuje bezpłatny dostęp do wszystkich ogłoszeń zamieszczonych na stronie internetowej. Baza jest stale rozbudowywana, pojawiają się w niej nowe atrakcyjne oferty pracy dla Ukraińców w Polsce. Tworzymy platformę komunikacji pomiędzy pracodawcą a osobami, które ubiegają się o zatrudnienie. Naszym celem jest połączenie firmy z pracownikami. Wszystkie ogłoszenia zawierają szczegółowe informacje ma temat zakresu obowiązków, stanowisk oraz wymagań, jakie należy spełnić.

Czytaj więcej

Na naszym portalu ogłoszenia o pracy w Polsce dla Ukraińców mogą zamieszczać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W serwisie dostępne są oferty z wielu różnych branż – pracodawcy poszukują specjalistów z wąskich specjalizacji, ale także są zainteresowani pracownikami fizycznymi do różnego rodzaju robót, np. prac budowlanych.

Legalna praca dla Ukraińców w Polsce

W bazie znaleźć można ogłoszenia z branży IT, mediów czy marketingu. Pracodawcy poszukują również wykwalifikowanych handlowców oraz osób z doświadczeniem w reklamie. Rynek wykazuje duże zainteresowanie montażystami i osobami, które pracowały wcześniej w branży motoryzacyjnej. Wyjątkowym wzięciem cieszą się certyfikowani spawacze. Praca dla Ukraińców oferowana jest również w sektorze obsługi różnego typu maszyn.

Pracodawcy z reguły określają, jakie uprawnienia powinien posiadać pracownik, który chce się ubiegać o stanowisko. Szukający pracy w Polsce dla Ukraińców powinni być przygotowani na to, że będą musieli dostarczyć przed lub na rozmowę kwalifikacyjną dokumenty potwierdzające umiejętności, które opisali w CV. Bardzo często stanowisko gwarantuje dodatkowe benefity, takie jak premie za wyniki czy zakwaterowanie za darmo. Warto więc dokładnie studiować ogłoszenia, aby znaleźć takie, które najlepiej spełnia oczekiwania. Jeżeli praca jest zmianowa, zostanie to wspomniane w ofercie.

Aby możliwie uprościć proces szukania pracy, stworzyliśmy przejrzysty system nawigacji. Osoby, które będą przeglądały oferty pracy dla Ukraińców, mogą filtrować ogłoszenia, żeby szybko znaleźć najciekawsze propozycje. Można wybrać branżę spośród wielu dostępnych, zaznaczyć rodzaj umowy, o jaką chodzi, a także określić czas pracy: etat, część etatu, kontrakt lub pracę czasową. Jeżeli osoba poszukująca zatrudnienia myśli o zakwaterowaniu, również może wskazać taką opcję w wyszukiwarce, aby pojawiły się wyłącznie oferty, które taką możliwość posiadają. Dobrym pomysłem okaże się też wybranie kwoty oczekiwanych zarobków, żeby wiedzieć, jakie są warunki finansowe.

Doświadczenie pokazuje, że praca w Polsce dla Ukraińców jest, a ogłoszeń wciąż przybywa. Pracodawcy są zadowoleni z pracowników zza wschodniej granicy, chętnie ich zatrudniają, ceniąc wysokie kwalifikacje, solidność oraz uczciwość. Warto więc spędzić trochę czasu i regularnie odwiedzać nasz portal, aby trafić na ogłoszenie idealne dla siebie. Znalezienie dobrej pracy wymaga nieco cierpliwości i samozaparcia, nie wolno się poddawać.

Ogłoszenia na stronie zamieszczane są przede wszystkim w języku polskim bądź ukraińskim. Niektóre zagraniczne firmy mogą tworzyć oferty w innych językach, w zależności od własnych preferencji. Dokładamy starań, aby maksymalnie oszczędzić czas zainteresowanym i przyczynić się do tego, żeby dobrze płatne zatrudnienie znaleźli pracownicy z Ukrainy ogłoszenia są więc bezpośrednie i uczciwe.

Z nami nie traci się czasu na zbędne poszukiwania, ukryte opłaty czy przekopywanie się przez nieczytelne menu. Statystyki jasno pokazują, że praca w Polsce dla Ukraińców jest bardzo opłacalnym zajęciem. Osoby ze wschodu zarabiają tutaj nawet kilka razy więcej niż w swojej ojczyźnie. Mogą więc nie tylko żyć w lepszych warunkach, ale również oszczędzić pieniądze, aby wysłać je bliskim, którzy pozostali w domu. Niektórzy pracują w Polsce tylko przez jakiś czas, inni myślą o stałym pobycie i sprowadzeniu rodziny w przyszłości.

Praca dla Ukrainy to hasło, które zbliża do siebie mieszkańców z sąsiedniego kraju. Okazuje się, że Ukraińcy wyjątkowo korzystnie oceniają firmy oraz osoby, które dają im zatrudnienie. Jak widać obie strony na tym zyskują, dlatego liczba ogłoszeń w naszej bazie stale wzrasta.

Opłacalne oferty pracy dla Ukraińców w Polsce

Co ciekawe badania pokazują również, że ponad połowa pracowników z Ukrainy podejmujących pracę w Polsce ma zapewnione zakwaterowanie, a jedna trzecia otrzymuje wyżywienie. Osoby zatrudnione w naszym kraju stwierdzają, że najtrudniejsze dla nich jest rozstanie z rodziną. Samą pracę oceniają dobrze.

Praca dla Ukrainy to niezwykle szeroki i skomplikowany temat. O przyjeździe decyduje bardzo wiele czynników, nie tylko ekonomiczne. Ukraińcy decydują się na wyjazd do Polski również ze względów politycznych. Niestabilna sytuacja sprawia, że coraz więcej osób pragnie zarabiać i mieszkać tutaj. Dlatego oferty pracy dla Ukraińców w Polsce są tak atrakcyjne. Napływ doświadczonych pracowników z certyfikatami to wielka szansa dla polskich przedsiębiorców.

Przepisy prawa się zmieniają i legalna praca dla Ukraińców w Polsce jest znacznie prostsza niż kiedyś. To także duży plus dla pracodawców, poszukujących wykwalifikowanej siły roboczej. Mieszkańcy Ukrainy mogą przyjechać do Polski na 90 dni bez konieczności posiadania wizy, jeśli spełnią wyszczególnione w przepisach warunki.

Chętnie dowiemy się od osób odwiedzających naszą stronę internetową, jakie są ich doświadczenia z szukaniem pracy. Można się z nami skontaktować za pomocą formularza dostępnego online. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty spełniały jak najwyższe standardy, dzięki czemu większy komfort zyskają pracownicy z Ukrainy ogłoszenia są więc tworzone w sposób klarowny.

Nie warto szukać pracy na własną rękę – wiąże się to z ryzykiem wykorzystania, nielegalnego zatrudnienia, braku ubezpieczenia i ogólnej niepewności jutra. Dlatego też między innymi powstała nasza baza, aby zapewnić dobrą pracę Ukraińcom, bez względu na branżę, w której chcą pracować. U nas znajdą pracę zarówno budowlańcy, jak i sprzedawcy albo osoby dopiero zdobywające doświadczenie w zawodzie.

Dla wygody osób odwiedzających portal przygotowaliśmy jego wersję w dwóch językach –polskim oraz ukraińskim. Można się pomiędzy nimi łatwo przełączać. Jeżeli okaże się, że pracodawca ma ochotę dalej współpracować z osobą zatrudnioną na 3 miesiące, może to zrobić. Trzeba wtedy jednak zdobyć pozwolenie na pracę. Pomocy osobom z Ukrainy, które pragną w Polsce pracować i mieszkać, udziela wiele fundacji oraz organizacji. Przed staraniem się o wizę pracowniczą, warto więc uzyskać wszystkie niezbędne informacje, aby proces ten przebiegł jak najsprawniej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej bazy. Dopasowane propozycje znajdą tam osoby szukające zatrudnienia na stałe, na czas określony oraz pracownicy sezonowi. Praca w Polsce oznacza obecnie świetne zarobki, uproszczone formalności i bardzo dobre warunki życia. Warto więc odważyć się i poszukać zatrudnienia u polskiego pracodawcy, który będzie potrafił docenić ukraińskiego pracownika.

Не має оголошень - змініть параметри пошуку

Список оголошень

MONTER

Od zaraz do końca roku. Praca w stoczni, Gdyni.

Детальніше

ROBOTA-POLAND

Політика обробки персональних даних відповідно до RODO
Відповідно до Положення про Захист Персональних Даних (РОДО), що діє з 25 травня 2018 року, ми виконуємо інформаційне зобов'язання, тобто надаємо клієнтам інформацію, пов'язану з обробкою їх персональних даних, яка визначає: основу, порядок та мету обробки персональних даних, осіб, що мають до них доступ,місце вякомузбираються дані, застосовані заходи захисту даних, перелік наборів даних, час, протягом якого вони зберігаються, і клаузула.
Пункт 1. Основа (Підстава)для обробки персональних даних
Рекламне агентство Dawid Musial (Давід Мусьял), вул. Trappelgasse 3/1/15, 1040 Відень, Австрія - зазначений нижче як Адміністратор Персональних Даних, збирає та обробляє особисті дані на основі зобов'язання, накладеного законодавцем.
Пункт 2. Як будуть обробляються особисті дані і з якою метою
Збір та обробка персональних даних здійснюється щодо конфіденційності в межах, передбачених цим Законом. Персональні дані обробляються для належного виконання послуг.
Пункт 3. Хто має доступ до персональних даних, місця зберігання та які заходи здійснюються для захисту даних
Доступ до персональних даних клієнта має: власник компанії; клієнти порталу як частину надання послуг, тобто роботодавці та працівники; компанії, що співпрацюють в рамках послуги сайту з технічної та інформаційної технології, або ІТ-послуги: World4You Internet Services GmbH, вул. Hafenstraße 35, 4020 Лінц, Австрія, бухгалтерія: SKE Kulka KG, вул. Wiedner Hauptstrasse 140/1, 1050 Відень, Австрія; Електронна пошта: Google Mail - GoogleIrelandLimited, GoogleBuildingGordonHouse, вул. 4 Barrow St, Дублін, D04 E5W5, Ірландія.
Пункт 4. Список файлів персональних даних та час зберігання даних
Збір клієнтів (дані роботодавців та працівників), що містять їхні персональні дані та контракти, збір фактур (дані підрядників) для обліку. Час зберігання даних на порталі та серверах невизначений і закінчується в момент скасування умови, в бухгалтерському обліку зберігаються 6 років, після цього дані будуть знищені.
Пункт 5. Клаузула
Я підтверджую, що прочитав/лавищезгадану Політику обробки персональних даних в компанії: Рекламне агентство Dawid Musial (Давід Мусьял), вул. Trappelgasse 3/1/15, 1040 Відень, Австрія, St.Nr. 04 278/9842 і даю згоду на обробку моїх персональних даних, наданих у формах з метою надання послуг.
Водночас я визнаю, що в будь-який час я зможу виправити або видалити дані, а також скасувати згоду, надіславши електронне повідомлення на адресу:robota.v.europe@gmail.com або smsабо телефонувати за номером: AT +43 699 11224139, PL +48 888 484847.
Надання персональних даних необхідне для укладення цивільно-правового договору і, як наслідок, для правильного та всебічного виконання послуг. Відмова від надання персональних даних призводить до неможливості повного виконання послуг.
Політика cookie
Цей сайт використовує файли cookie. Якщо ви не згодні з цим, можете змінити налаштування у веб-переглядачі або залишити сторінку. Продовжуючи користуватися сайтом без зміни налаштувань файлів cookie, ви даєте згоду на збереження їх для реклами, статистики та профілювання, що допоможе забезпечити зручність використання веб-сайту, запам'ятавши ваші уподобання та настройки.
Я згоден