Задайте найбільш важливі критерії і знайдіть кращу роботу !

Опис оголошення

Monter rur i hydrauliki siłowej.

Firma Kobber, na potrzeby stałego projektu, poszukuje doświadczonych monterów rurociągów i hydrauliki siłowej do pracy na terenie nowoczesnej hali produkcyjnej w okolicy Gdańska.

Obowiązki:
- montaż i prefabrykacja rurociągów hydraulicznych (praca na hali)
- gięcie rur niewielkich średnic pół cala - dwa cale,
- wykonywanie połączeń typu ermeto,
- praca 8-10h dziennie, 168-230h w miesiącu,
- możliwe delegacje,

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem w temacie wiadomości „Monter hydrauliki siłowej”, na adres e-mail: rekrutacja@kobber.pl bądź o kontakt telefoniczny pod nr: 577 603 005.
Jeśli spełniasz ww. kryteria i jesteś zainteresowany tą ofertą, zgłoś się do nas!
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Вимагання

  • Wymagania: - doświadczenie w montażu rurociągów lub hydrauliki minimum 2 lata, - umiejętność czytania rysunku izometrycznego i schematów hydraulicznych, - umiejętność obsługi elektronarzędzi, - precyzja i zaangażowanie.

Пропонуємо

  • Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, - stała praca - niektórzy z naszych pracowników pracują już 5 lat, - możliwe zatrudnienie na umowę zlecenie, o pracę lub działalność gospodarczą, - dla osób spoza Trójmiasta oferujemy zakwaterowanie (pokoje 2-4 os, do 5km od pracy, zwykle aneks kuchenny i własna łazienka, tv, wi-fi, pralka), - odzież roboczą i wszystkie środki niezbędne do wykonywania pracy.

ROBOTA-POLAND

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis vel volutpat quam. Donec id pellentesque arcu, sit amet dignissim nulla. Suspendisse eu nunc ac sem tincidunt porttitor. Quisque orci dolor, accumsan eget hendrerit eget, cursus sit amet massa. Aliquam finibus sagittis magna, in malesuada nisi congue eget. Duis non lacus ipsum. Nulla ut justo pellentesque quam tempus vulputate. Cras rutrum eget nunc sed molestie. Phasellus et dui vitae diam dictum porta tincidunt eu mi. Vestibulum cursus ultrices nibh a pulvinar. Proin laoreet condimentum sodales. Vivamus hendrerit sed leo sed sagittis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
Я згоден