Określ najważniejsze kryteria i znajdź najlepszą pracę !

Pracownicy z Ukrainy, praca dla ukraińców - ogłoszenia i oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z bazą ogłoszeń o pracę – nasze oferty pracy dla Ukraińców są legalne oraz pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Użytkownik zyskuje bezpłatny dostęp do wszystkich ogłoszeń zamieszczonych na stronie internetowej. Baza jest stale rozbudowywana, pojawiają się w niej nowe atrakcyjne oferty pracy dla Ukraińców w Polsce. Tworzymy platformę komunikacji pomiędzy pracodawcą a osobami, które ubiegają się o zatrudnienie. Naszym celem jest połączenie firmy z pracownikami. Wszystkie ogłoszenia zawierają szczegółowe informacje ma temat zakresu obowiązków, stanowisk oraz wymagań, jakie należy spełnić.

Czytaj więcej

Na naszym portalu ogłoszenia o pracy w Polsce dla Ukraińców mogą zamieszczać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W serwisie dostępne są oferty z wielu różnych branż – pracodawcy poszukują specjalistów z wąskich specjalizacji, ale także są zainteresowani pracownikami fizycznymi do różnego rodzaju robót, np. prac budowlanych.

Legalna praca dla Ukraińców w Polsce

W bazie znaleźć można ogłoszenia z branży IT, mediów czy marketingu. Pracodawcy poszukują również wykwalifikowanych handlowców oraz osób z doświadczeniem w reklamie. Rynek wykazuje duże zainteresowanie montażystami i osobami, które pracowały wcześniej w branży motoryzacyjnej. Wyjątkowym wzięciem cieszą się certyfikowani spawacze. Praca dla Ukraińców oferowana jest również w sektorze obsługi różnego typu maszyn.

Pracodawcy z reguły określają, jakie uprawnienia powinien posiadać pracownik, który chce się ubiegać o stanowisko. Szukający pracy w Polsce dla Ukraińców powinni być przygotowani na to, że będą musieli dostarczyć przed lub na rozmowę kwalifikacyjną dokumenty potwierdzające umiejętności, które opisali w CV. Bardzo często stanowisko gwarantuje dodatkowe benefity, takie jak premie za wyniki czy zakwaterowanie za darmo. Warto więc dokładnie studiować ogłoszenia, aby znaleźć takie, które najlepiej spełnia oczekiwania. Jeżeli praca jest zmianowa, zostanie to wspomniane w ofercie.

Aby możliwie uprościć proces szukania pracy, stworzyliśmy przejrzysty system nawigacji. Osoby, które będą przeglądały oferty pracy dla Ukraińców, mogą filtrować ogłoszenia, żeby szybko znaleźć najciekawsze propozycje. Można wybrać branżę spośród wielu dostępnych, zaznaczyć rodzaj umowy, o jaką chodzi, a także określić czas pracy: etat, część etatu, kontrakt lub pracę czasową. Jeżeli osoba poszukująca zatrudnienia myśli o zakwaterowaniu, również może wskazać taką opcję w wyszukiwarce, aby pojawiły się wyłącznie oferty, które taką możliwość posiadają. Dobrym pomysłem okaże się też wybranie kwoty oczekiwanych zarobków, żeby wiedzieć, jakie są warunki finansowe.

Doświadczenie pokazuje, że praca w Polsce dla Ukraińców jest, a ogłoszeń wciąż przybywa. Pracodawcy są zadowoleni z pracowników zza wschodniej granicy, chętnie ich zatrudniają, ceniąc wysokie kwalifikacje, solidność oraz uczciwość. Warto więc spędzić trochę czasu i regularnie odwiedzać nasz portal, aby trafić na ogłoszenie idealne dla siebie. Znalezienie dobrej pracy wymaga nieco cierpliwości i samozaparcia, nie wolno się poddawać.

Ogłoszenia na stronie zamieszczane są przede wszystkim w języku polskim bądź ukraińskim. Niektóre zagraniczne firmy mogą tworzyć oferty w innych językach, w zależności od własnych preferencji. Dokładamy starań, aby maksymalnie oszczędzić czas zainteresowanym i przyczynić się do tego, żeby dobrze płatne zatrudnienie znaleźli pracownicy z Ukrainy ogłoszenia są więc bezpośrednie i uczciwe.

Z nami nie traci się czasu na zbędne poszukiwania, ukryte opłaty czy przekopywanie się przez nieczytelne menu. Statystyki jasno pokazują, że praca w Polsce dla Ukraińców jest bardzo opłacalnym zajęciem. Osoby ze wschodu zarabiają tutaj nawet kilka razy więcej niż w swojej ojczyźnie. Mogą więc nie tylko żyć w lepszych warunkach, ale również oszczędzić pieniądze, aby wysłać je bliskim, którzy pozostali w domu. Niektórzy pracują w Polsce tylko przez jakiś czas, inni myślą o stałym pobycie i sprowadzeniu rodziny w przyszłości.

Praca dla Ukrainy to hasło, które zbliża do siebie mieszkańców z sąsiedniego kraju. Okazuje się, że Ukraińcy wyjątkowo korzystnie oceniają firmy oraz osoby, które dają im zatrudnienie. Jak widać obie strony na tym zyskują, dlatego liczba ogłoszeń w naszej bazie stale wzrasta.

Opłacalne oferty pracy dla Ukraińców w Polsce

Co ciekawe badania pokazują również, że ponad połowa pracowników z Ukrainy podejmujących pracę w Polsce ma zapewnione zakwaterowanie, a jedna trzecia otrzymuje wyżywienie. Osoby zatrudnione w naszym kraju stwierdzają, że najtrudniejsze dla nich jest rozstanie z rodziną. Samą pracę oceniają dobrze.

Praca dla Ukrainy to niezwykle szeroki i skomplikowany temat. O przyjeździe decyduje bardzo wiele czynników, nie tylko ekonomiczne. Ukraińcy decydują się na wyjazd do Polski również ze względów politycznych. Niestabilna sytuacja sprawia, że coraz więcej osób pragnie zarabiać i mieszkać tutaj. Dlatego oferty pracy dla Ukraińców w Polsce są tak atrakcyjne. Napływ doświadczonych pracowników z certyfikatami to wielka szansa dla polskich przedsiębiorców.

Przepisy prawa się zmieniają i legalna praca dla Ukraińców w Polsce jest znacznie prostsza niż kiedyś. To także duży plus dla pracodawców, poszukujących wykwalifikowanej siły roboczej. Mieszkańcy Ukrainy mogą przyjechać do Polski na 90 dni bez konieczności posiadania wizy, jeśli spełnią wyszczególnione w przepisach warunki.

Chętnie dowiemy się od osób odwiedzających naszą stronę internetową, jakie są ich doświadczenia z szukaniem pracy. Można się z nami skontaktować za pomocą formularza dostępnego online. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty spełniały jak najwyższe standardy, dzięki czemu większy komfort zyskają pracownicy z Ukrainy ogłoszenia są więc tworzone w sposób klarowny.

Nie warto szukać pracy na własną rękę – wiąże się to z ryzykiem wykorzystania, nielegalnego zatrudnienia, braku ubezpieczenia i ogólnej niepewności jutra. Dlatego też między innymi powstała nasza baza, aby zapewnić dobrą pracę Ukraińcom, bez względu na branżę, w której chcą pracować. U nas znajdą pracę zarówno budowlańcy, jak i sprzedawcy albo osoby dopiero zdobywające doświadczenie w zawodzie.

Dla wygody osób odwiedzających portal przygotowaliśmy jego wersję w dwóch językach –polskim oraz ukraińskim. Można się pomiędzy nimi łatwo przełączać. Jeżeli okaże się, że pracodawca ma ochotę dalej współpracować z osobą zatrudnioną na 3 miesiące, może to zrobić. Trzeba wtedy jednak zdobyć pozwolenie na pracę. Pomocy osobom z Ukrainy, które pragną w Polsce pracować i mieszkać, udziela wiele fundacji oraz organizacji. Przed staraniem się o wizę pracowniczą, warto więc uzyskać wszystkie niezbędne informacje, aby proces ten przebiegł jak najsprawniej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej bazy. Dopasowane propozycje znajdą tam osoby szukające zatrudnienia na stałe, na czas określony oraz pracownicy sezonowi. Praca w Polsce oznacza obecnie świetne zarobki, uproszczone formalności i bardzo dobre warunki życia. Warto więc odważyć się i poszukać zatrudnienia u polskiego pracodawcy, który będzie potrafił docenić ukraińskiego pracownika.

 

алкоголізм ?

17/06/2018

od 1 PLN

Tarnów

Umowa o pracę

Послуги

алкоголізм? https://uzalezniony.pl/

Więcej

Lista ogłoszeń

Перукарня (чоловічий перукар, чоловічий- жіночий перукар) Barber (fryzjer)

03/09/2019

od 10000 PLN

Pagasownia Klinika Urody

Szczecin

Umowa o pracę

Послуги

Якщо ви хочете працювати в молодому колективі, розвивати свої навички та підвищувати кваліфікацію, а робота - це ваше захоплення та доставляє вам велике задоволення - зв’яжіться з нами. E-mail: pagasowa2@op.pl Tel: +48 502346022 Jeśli chcesz pracować w młodym zespole, rozwijać swoje u ...

Więcej

Дівчата для розваг

02/07/2019

od 15000 PLN

Las Vegas

Koszalin

Umowa o pracę

Inne

Ночной клуб Лас Вегас в Польше примет на работу девушек / женщин возраст 18-50 лет Заработная плата 1.500 – 4000 евро в месяц + чаевые для вас!!! Бесплатное проживание. Работа легальная! Часы работы: 20.00 – 4.00 Принимаем на работу с актуальной визой или по Безвизу Говорим на украин ...

Więcej

монтажник металоконструкцій, зварювальник, шліфувальник

Робота на великих промислових об'єктах (електростанції, теплостанції, будівництво) 90% робота з болгаркою. Робота на висоті 3 метрів Вимоги: - віза або біометрія - бажання працювати - пунктуальність Умови: - оформляємо повний пакет документів - заробітна плата: 15 зл/нетто/год ...

Więcej

Сварщик (MAG, 135)

Для нашего клиента мы ищем работников на должность: Сварщик mag 135 Место работы: Ястшембе-Здруй, 70 км от Катовице. Описание вакансии: · работа в фирме, занимающейся изготовлением металлических ступенек; · сваривание полуавтоматом. Наши ожидания: · ответственное отношение к ...

Więcej

prace wykończeniowe

prace wykończeniowe. płytkarz, tynkarz, malarz.

Więcej

Помічник будівельника при фасадних роботах

Вимоги: • Досвід будівельних робіт буде додатковою перевагою • Працьовитість, ініціативність, чесність • Готовність до навчання в новій галузі Пропонуємо: • Легальне працевлаштування • Допомога польського координатора напротязі окресу перебування • Стабільна праця по 10-11 год. ...

Więcej

Fryzjer/fryzjerka

Praca w salonie kosmetyczno fryzjerskim z dużą bazą klientów, w miłej atmosferze

Więcej

Ogolnobudowlane

firma budowlana z 20-letnim doswiadczeniem poszukuje pracownikow Ogolno-budowlanych( hydraulika,elektryka,tynki,plytki,fassady,regipsy,zabudow,,itp.) mozliwosc zatrudnienia lub wlasna dzialalnosc wymagania: prawo jazdy kat.B mile widziana znajomosc niemieckiego ewentualnie angielski ...

Więcej

spawacz

metoda spawania MAG 135/138, umiejętność spawania metalowych konstrukcji. Praca jest tylko na 1 zmianę (6-14).

Więcej

КАМЕНЩИК

Польская строительная компания " Eurostone Group Sp. z o. o. Sp. k. " ищет опытных каменщиков для работы в Польше с официальным трудоустройством по рабочей визе/безвизу и подписанием трудового контракта (Umowa o pracę), а также с возможностью последующего легального командирования в Бельги ...

Więcej

муляр

Польская строительная компания " Eurostone Group Sp. z o. o. Sp. k. " ищет опытных каменщиков для работы в Польше с официальным трудоустройством по рабочей визе/безвизу и подписанием трудового контракта (Umowa o pracę), а также с возможностью последующего легального командирования в Бельги ...

Więcej

Murarz

Moja firma zajmuje się pracami murarskimi na różnych obiektach tylko na terenie Krakowa. Oferuję pracę i stałe zatrudnienie z uwagi na coraz to większą liczbę zleceń. Pracujemy rzez cały rok i tylko w Krakowie. Nie wymagam i nie oczekuję dużego doświadczenia. Oferuję pracę dla osób które ...

Więcej

Працівник продукції автомобільних рулів

Працівник продукції (чоловіки)-к-ть місць обмежена. Завод по виготовленню рулів для машин Audi, Bmw, Bentley, Mercedes Місце праці: Dolnośląskie, Wałbrzych Обов'язки: - Шліфування/поліровка, вирівнювання поверхні рулів - Умова о праце(оплачувана відпустка, лікарняні, карта мультиспор ...

Więcej

Водій кат. СЕ

Транспортна компанія запрошує водіїв категорії С+Е в нашу команду на постійну роботу в Польщу. Ми працюємо на автомобілях SCANIA з рефрижератором напівпричіпом. Дзвоніть зараз, будемо раді співпраці. (+48697800372 вайбер) ...

Więcej

Pomocnik

Різноробочі на будівництво демонтажні роботи-15 злотих за годину нетто.(umowa -договір).Графік роботи: понеділок – п’ятниця по 10-12 годин, субота – 6 годин. Робота по польских візах або з біометричними паспортами ,вакансія безкоштовна,проживання безкоштовне.Польща.Opole główne-Ополе.Дзвон ...

Więcej

Murarz

Будівництво,робота для майстрів з досвідом роботи,(murarz-муляр-каменщик) 25 злотих від м 2.Фасад 50 злотих від м 2.(umowa -договір).Графік роботи: понеділок – п’ятниця по 10-12 годин, субота – 6 годин. Робота по польских візах або з біометричними паспортами ,вакансія безкоштовна,проживанн ...

Więcej

Pracownik magazynu - darmowy dojazd! 15 zł brutto

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim ...

Więcej

Шукаємо працівника з України!

Agencja Pracy Pollux Accountant Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przed ...

Więcej

Pracownik Produkcji - Żarów Шукаємо працівника з Украї

Agencja Pracy Pollux Accountant Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przed ...

Więcej

Marketing Manager

Outbound Telesales ProperSix Ltd - Global Commission – Permanent – full-time – Part-time 20% commission on each sell plus 10% bonus - Top earners can earn £50,000 per annum ProperSix have expanded globally and we are now in the process of recruiting for experienced sales/teles ...

Więcej

Каменщик

+48 884 354 294 viber/whatsapp ⚠КАМЕНЩИКИ⚠ возможность (!)командировки(!) в Бельгию (Eurostone Group Sp. z o.o. Sp.k.) ❗Официальное трудоустройство на umowie o pracę ❗ Прямой работодатель. Приглашения делаем БЕСПЛАТНО❗ - Требования: опыт работы - Зарплата: от16 злотых в час в Поль ...

Więcej

Робота опікункою в Німеччині

Вакансія БЕЗКОШТОВНА Centrum Językowy Konik пропонує працю по догляду за особами старшими по всій території Німеччини. Фірма співпрацює з найбільшою фірмою в Німеччині SENIOR CARE 24 http://www.seniocare24.de. Наша солідність і висока позиція на ринку у 2018 році була підверджена нагородо ...

Więcej

Робота при палетах. Різноробочі в Польщі

Centrum Językowe Konik найбільша в Польщі фірма гідна довіри , яка співпрацює з однією з найбільших компаній в Німеччині SeniorCare 24 http://www.seniocare24.de . Спеціалізується в пошуку працівників з України на різні посади.Centrum Językowe Konik в 2018 році отримала титул ‘ Pracodawca G ...

Więcej

Швачка до Польщі

Centrum Językowe Konik найбільша в Польщі фірма гідна довіри , яка співпрацює з однією з найбільших компаній в Німеччині SeniorCare 24 http://www.seniocare24.de . Спеціалізується в пошуку працівників з України на різні посади.Centrum Językowe Konik в 2018 році отримала титул ‘ Pracodawca G ...

Więcej

Робота опікункою в Німеччині

Вакансія БЕЗКОШТОВНА Centrum Językowy Konik пропонує працю для по догляду за особами старшими по всій території Німеччини. Фірма співпрацює з найбільшою фірмовю в Німеччині SENIOR CARE 24 http://www.seniocare24.de. Наша солідність і висока позиція на ринку у 2018 році була підверджена наг ...

Więcej

pracownik budowlany

СТРОИТЕЛЬНОЙ КОМПАНИИ " TEJWAZ" ТРЕБУЮТСЯ : -каменщики, арматурщики,опалубщики, плотники,бетонщики. УСЛОВИЯ РАБОТЫ : -официальное трудоустройство; -полная поддержка по всем вопросам трудоустройства; -предоставляется пакет док. для получения визы; -БЕСПЛАТНО предоставляем жилье, ...

Więcej

Каменщик

На об’єкт в Кракові потрібні муляри (каменщики) з досвідом роботи. Оплата – акорд 18-25 злотих/м², а також погодинна в разі потреби від 14-17 зл на руки. Всі документи оформляємо (ошвядчєнє, умова, страховка). Можна приїхати по безвізу і отримати необхідні дозволи і допуски на місці. ...

Więcej

Каменщик

Шукаемо бригади каменщиков, на мурованя будинків багатородинних. Більше інформаціі по номеру +48530262350 Ольга (вайбер)

Więcej

Оператор фрезерних і токарних станків

Робочі обов’язки: • виконання виробничих задань, • обробка деталей на механічних станках, • сервіс машин, • постійний контроль якості продукції, • 2-змінна система праці (6:00-14:00, 14:00-22:00) з понеділка до п’ятниці, без нічних змін. Від працівників очікується: • дійсна віза на ...

Więcej

Elektryk

электрооборудование,электрик Требования: - Умение читать электрические схемы - Опыт работы - Ручная работа и точность - Сильная мотивация к работе - Свидетельство о хорошем поведении Обязанности: - Выполнить электромонтаж - Монтаж и подключение распределительных щитов - Монтаж кабельных ...

Więcej

медсестра на посаду няні

Потрібна медсестра,на посаду няні з знанням польської мови на комунікавтиному рівні. Місце роботи: Познанська Великопольська(Poznań Wielkopolska), будинок у сільській місцевості. Пацієнту 48 років, після трахеотомії, ентеральне харчування, цілодобовий догляд, так же допомога жінці пацієнта ...

Więcej

Каменщик

Вроцлав, каменщики 7ми этажное здание, блоки-силька(силикатные блочки17-24) Оплата: 22-24зл за метр квадратный Проживание - 400зл месяц

Więcej

Pracownik Produkcji

Dzień dobry. Praca w fabryce przy produkcji. Wanny i odpływy liniowe. Praca dla mężczyzn. Praca w Polkowicach, noclegi w Polkowicach. Podstawowa pensja to 2400 zł brutto (11 zł netto za godzinę, dla studentów 11,50 zł netto). Dodatkowa premia frekwencyjna w wysokości 200 zł miesięcznie net ...

Więcej

Помічник на виробництві

Шукаємо кандидатів на посаду: Помічник на виробництві місто праці: Ostrów Mazowiecka До обов’язків належить: - Реалізація обов’язків на виробництві - Робота з обладнанням, комплектація елементів в коробки - Читання даних з технічних креслень - Дотримання правил та норм праці ...

Więcej

Разнорабочий на производство Volkswagen

Место работы: город Swarzędz недалеко от Познани. Подписание договора: город Познань (Poznań). Требования: • Мужчины и женщины; • Возраст до 45 лет; • Открытая виза или биометрический паспорт. Обязаности: • Физичкская работа при упаковке, погрузке, а также транспортировке елементов. ...

Więcej

Разнорабочие на производство восковых свечей

Место работы: город Przyborki, ul. Wiejska 12 b, c, 62-300 Września. Место проживания: город Przyborki, ul. Miodowa 21, 62-300 Września. Подписание договора: город Poznań. Требования: • Женщины; • Возраст до 40 лет; • Открытая виза или биометрический паспорт. Обязаности: • работа п ...

Więcej

Упаковщик на производстве плавленых сырков

Место работы: город Казмеж (Kaźmierz), 30 км от Познани. Подписание договора: город Познань (Poznań). Требования: • Мужчины и женщины; • Возраст до 50 лет; • Открытая виза или биометрический паспорт; • От работника требуется только книжка санепид и деньги на проживание до первой зарп ...

Więcej

Помічник на виробництві

Фабрика меблів „FORTE” S.A провідний польський виробник і експортер меблів, володіє чотирма виробництвами в Польщі і низкою торгових компаній в Польщі та за її межами. Компанія існує з 1992 року та прийняла на роботу понад 3000 працівників. Шукаємо кандидатів на посаду: Помічник на в ...

Więcej

Працівник

- Потрібно: жінок - НА РОБОТУ БЕРЕМО ПО БІОМЕТРІЇ, ВІЗАХ _______________________________________ • Офіційне працевлаштування: Умова о злецення • Робота полягає: Пакування капсул для туалету • Місце роботи: Banioha ( 28 км від Варшави ) • Робочий день: 12 год, 6 днів на тиждень • Ста ...

Więcej

працівник

- ВІДКРИТО НАБІР НА ШОКОЛАДНУ ФАБРИКУ ВІД 01.07, також записи на серпень - ПОТРІБНО: ЖІНКИ, ЧОЛОВІКИ, СІМЕЙНІ ПАРИ - НА РОБОТУ БЕРЕМО ПО БЕЗВІЗУ, ВІЗАХ - ПРАЦЕВЛАШТОВУЄМО ГРОМАДЯНИН ГРУЗІЇ ТА БІЛОРУСІ _______________________________________ •Офіційна робота на Шоколадній фабриці від з ...

Więcej

pracownik produkcji

proste prace produkcyjne nawet dla kobiet

Więcej

pracownik produkcji

produkcja podłoża dla pieczarek

Więcej

Kamieniaż

-координация производственного процесса нарезки камня машиной - подношение материала к машине (до 30 кг) - работа с понед по пятн. по 10 ч (можно больше) также в субботы. -koordynacja procesu cięcia kamienia przez maszynę. -uzupełnianie materiału do obróbki w maszynie płytami o wadze 3 ...

Więcej

Monter rur i hydrauliki siłowej.

Firma Kobber, na potrzeby stałego projektu, poszukuje doświadczonych monterów rurociągów i hydrauliki siłowej do pracy na terenie nowoczesnej hali produkcyjnej w okolicy Gdańska. Obowiązki: - montaż i prefabrykacja rurociągów hydraulicznych (praca na hali) - gięcie rur niewielkich ś ...

Więcej

SKODA- Logistyk, spawacz, montażysta, lakiernik

Skoda Manpower–Kvasiny, Mlada Boleslav Czechy Logistyk, spawacz, montażysta, lakiernik Inne korzyści socjalne zgodne z umową zbiorową: - Narodzenie dziecka 5.000,- CZK. - Dodatek na pobyt dziecka w żłobku 30% opłaty miesięcznej. - Dodatek w przypadku ciężkiej sytuacji socjalnej. - ...

Więcej

Montażysta - AUTOMOBILOVÁ PRODUKCJA

Praca w Stříbře, okr. Tachov - ČR Automobilny przemysł Opis stanowiska pracy: - praca w 3 zmianowym systemie(7,5 h) - składanie przednich siedzeń samochodowych według instrukcji dla Citroen C3, Jaguar, Audi… - praca na lini produkcyjnej, czyste środowisko pracy Prosimy o dopisanie w ...

Więcej

Spawacz MAG 135

Praca w firmie AVEX w Otrokovicach, przy produkcji palet stalowych, oraz koszy technologicznych dla Skoda Auto. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, ...

Więcej

Pracownik montażu

Praca w firmie MORA – Hlubočky koło Olomouca - Mariánské Údolí Przemysł maszynowy Opis stanowiska pracy: - pracownik montażu na linii montażowej–produkcja urządzeń kuchennych: piekarniki, kuchnie gazowe itp. - praca montażysty, powierzchniowe naprawy - 2 zmiany Prosimy o ...

Więcej

Obsługa maszyn

Praca w Velké nad Veličkou Przemysł tekstylny Opis pracy: Pracownik tekstylnej produkcji włókien sztucznych. Obsługa prostych urządzeń, przędzenie a nawijanie przędzy i nici. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawar ...

Więcej

 SPAWACZ CO2 – Uprawnienia

Práca v Uherském Brodu Przemysł maszynowy Opis pracy: - Samodzielne zestawianie oryginalnych elementów według dokumentacji technicznej–ręczne opracowanie i zestawienie do dalszych procesów. Chodzi o spawanie już połoczonych zgrzewami elementów. - Ostateczne nakładanie spawu i sam ...

Więcej

 Spawacz - Ślusarz

Praca w Uherskem Brodu Przemysł maszynowy Opis stanowiska pracy: - Samodzielne zestawianie oryginalnych części według dokumentacji technicznej, ręczne opracowanie i zestawienie do dalszej obróbki. Przede wszystkim chodzi o punktowanie (fastrygowanie) zgrzewarką elementów do spawania dla ...

Więcej

Pracownik montażu

Praca w Uherském Brodu Przemysł maszynowy Opis stanowiska pracy: - Produkcja i montaż mobilnych kruszarek kamienia – produkcja wież odlewniczych oraz innych elementów technologicznych dla zakłaów cynkowniczych. Obrobka materiału, manipulacja i kompletacja wyrobów. - 2 zmiany od 6:00 do ...

Więcej

Mid Java Developer

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klien ...

Więcej

Asystent Spedytora

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo – konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klie ...

Więcej

Spedytor Międzynarodowy – j. francuski

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo – konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klie ...

Więcej

Spedytor Międzynarodowy – j. polski

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo – konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klie ...

Więcej

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo – konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klie ...

Więcej

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo – konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klie ...

Więcej

Робота для будівельників

Вакансія безкоштовна! Шукаємо: - будівельників на викінчення інтер’єрів (шпаклювання, фарбування, плитка, гіпсокартонові конструкції); - мулярів; - арматурників; - теслярів (опалубників) систему Peri або інших систем; - монтерів сендвіч панелей; - каменщиків; - різн ...

Więcej

Specjalista ds. zapewnienia jakości

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo – konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klie ...

Więcej

Inżynier procesu produkcyjnego

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo – konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klie ...

Więcej

Pracowník produkcji

Firma Monroe w Liberec zatrudni pracowników do wykonywania części dla przemysłu motoryzacyjnego. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ust ...

Więcej

Pracownik produkcji

Przemysł samochodowy Produkcja siedzeń samochodowych Miejsce pracy: Firma Adient w Mladá Boleslav. Praca pod Agencją Express People CZ. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bież ...

Więcej

Montażysta - AUTOMOBILNA PRODUKCJA

Praca w Stříbře, okr. Tachov - ČR Automobilny przemysł Opis stanowiska pracy: - praca w 3 zmianowym systemie(7,5 h) - składanie przednich siedzeń samochodowych według instrukcji dla Citroen C3, Jaguar, Audi… - praca na lini produkcyjnej, czyste środowisko pracy Prosimy o dopisanie ...

Więcej

Spawacz MAG 135

Praca w firmie AVEX w Otrokovicach, przy produkcji palet stalowych, oraz koszy technologicznych dla Skoda Auto. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji ...

Więcej

SPAWACZ CO2 – Uprawnienia

Práca v Uherském Brodu Przemysł maszynowy Opis pracy: - Samodzielne zestawianie oryginalnych elementów według dokumentacji technicznej–ręczne opracowanie i zestawienie do dalszych procesów. Chodzi o spawanie już połączonych zgrzewami elementów. - Ostateczne nakładanie spawu i sam ...

Więcej

Spawacz - Ślusarz

Praca w Uherskem Brodu Przemysł maszynowy Opis stanowiska pracy: - Samodzielne zestawianie oryginalnych części według dokumentacji technicznej, ręczne opracowanie i zestawienie do dalszej obróbki. Przede wszystkim chodzi o punktowanie (fastrygowanie) zgrzewarką elementów do spawania dla ...

Więcej

Pracownik montażu

Praca w Uherském Brodu Przemysł maszynowy Opis stanowiska pracy: - Produkcja i montaż mobilnych kruszarek kamienia – produkcja wież odlewniczych oraz innych elementów technologicznych dla zakłaów cynkowniczych. Obrobka materiału, manipulacja i kompletacja wyrobów. - 2 zmiany od 6:00 do ...

Więcej

Pracownik montażu

Praca w firmie MORA – Hlubočky koło Olomouca - Mariánské Údolí Przemysł maszynowy Opis stanowiska pracy: - pracownik montażu na linii montażowej–produkcja urządzeń kuchennych: piekarniki, kuchnie gazowe itp. - praca montażysty, powierzchniowe naprawy - 2 zmiany - praca dla ...

Więcej

Obsługa maszyn - CZECHY

Praca w Velké nad Veličkou Przemysł tekstylny Opis pracy: Pracownik tekstylnej produkcji włókien sztucznych. Obsługa prostych urządzeń, przędzenie a nawijanie przędzy i nici. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawar ...

Więcej

Mechanik Samochodowy

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy. W chwili obecnej, w imieniu naszego Klient ...

Więcej

Арматурщики, Внутрішні роботи, Електрики, різноробочі

Будівельна фірма Business& Work Consulting sp z o. o. Пропонує роботу для чоловіків в Варшаві та по всій території Польщі: - Арматурщик - Каменщик - Опалубщики - Електрик - Внутрішні роботи( шпаклювання, гіпсокартон, маляр) - Сантехніки - Зварювальники - Різноробо ...

Więcej

Pracownik lodziarni

Poszukujemy osób do lodziarni która znajduję się w 10 m. od morza w Sianożętach . Praca sezonowa od maju do połowy września.

Więcej

Barman

Poszukujemy 2 dobrych barmanów do Bistro wysokiego poziomo które znajduję się w 10 m. od morza w Sianożętach . Praca sezonowa od połowy kwietnia do połowy września.

Więcej

Kelner

Poszukujemy 2 dobrych Kelnerów do Bistro wysokiego poziomo które znajduję się w 10 m. od morza w Sianożętach . Praca sezonowa od połowy kwietnia do połowy września.

Więcej

Kucharz ( pizzer)

Poszukujemy 2 kucharzy (pizzerów) do Bistro wysokiego poziomo które znajduję się w 10 m. od morza w Sianożętach . Praca sezonowa od połowy kwietnia do połowy września. Specjalizacja - Pizza/ Burger. Ryby / Mięso.

Więcej

MONTER

Od zaraz do końca roku. Praca w stoczni, Gdyni.

Więcej

Монтер будівельних лісів (MONTER RUSZTOWAŃ PRZEMYSŁOWYC

Робота в Бельгії монтерем будівельних лісів з досвідом мінімум 0,5 року ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Пакувальник вугялля - робота від грудня

Обов'язки: - пакування вугілля та брикетів, - експлуатація шліфувального стану для фольги, - експлуатація машини. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Працівник на складі - робота від грудня

Обов'язки: - приймання та розвантаження сировини та товарів, - сортування вугілля, - дроблення та змішування вугілля, - зберігання сировини та готової продукції, - завантаження готової продукції, ukraina@hmserwis.pl ...

Więcej

Оператор автокара - робота від грудня

Обов'язки: - приймання та розвантаження сировини та товарів, - завантаження готової продукції, ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Електрик

Обовязки - монтаж електроустановок та електроприладів, - підключення проводки. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Фізичний працівник з правами на автокар

Обов’язки: - обслуга навантажувача (сортування, переміщення, підготовка до експорту відпадів, таких як макулатура). ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Касир-продавець

Обовязки: - обслуга каси фіскальної; - обслуга клієнтів; - викладання товару; - дотримуватись порядку в магазині. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Працівник продукції вентиляційних елементів

Обов'язки: - робота на продукції (виготовлення різних частин вентиляційних каналів), - підтримка обладнання, - підготовка транспортних елементів. ukraina@hmserwis.pl ...

Więcej

Зварювальник

Обов'язки: - зварювання сталевих конструкцій, профілів, труб, секцій, - складання всієї конструкції, - виконання зварювальних, слюсарних робіт. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Працівник склада

Обов’язки: - забирати товар відповідно до документації, - комплектація товару для висилки, - інвентарний контроль. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Працівник продукції

Обов'язки: - експлуатація машини, - наповнення коробки продукцією та її упаковка. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Помічник на продукції

Обов'язки: - складання упаковок, - експлуатація машин продукційхних, - пакування продукції, - допомога на складі. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Працівник продукції

Обов'язки: - обслуга машин продукційних, - упаковка і наповнення коробки. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Фізичний працівник до сортування

Обов'язки: - сортування, переміщення та підготовка до експорту відходів, таких як макулатура ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Різноробочі на склад WILLSON & BROWN Warszawa

• WILLSON & BROWN Warszawa Робота на складі різноробочі , різного виду ... наклеювання етикеток, штрихкодів, упакування косметики та інших товарів, складання рекламних стендів, скручування різних деталей, робота по 8 годин , зараз переходять на 10 годинний графік . Є можливість працювати ...

Więcej

Оператор продукции по производству придверных ковриков

Go West & Co KLEEN-TEX Изготовление придверных ковриков Локализация: 26-130 Suchedniów (приезд в город Kielce - на мед.комиссию) Кого ищем: мужчины, женщины, сем.пары Возраст: от 18 до 45 лет Тип договора: umowa o pracę График работы – 4 бригадка (4 дня работы, один выходной, перед ...

Więcej

Помічник на продукціЇ

Обов'язки: - обслуга машин продукційних та обладнання на виробничій лінії, - читання виробничої документації, - дотримуватись порядку на робочому місці. ukraina@hmserwis.pl ...

Więcej

ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ МЕТЕРІАЛІВ

Обов'язки: -виробництво будівельних матеріалів, -обслуга машин, -допоміжна діяльність у виробничому залі. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Арматуршики - Опалубщики

Go West & Co для BUDIMEX Город Лович / Варшава Арматурщики с опытом вязания арматуры ( метод вязания не имеет значения ) Опалубщики – опыт на стройке и умение читать чертежи Возраст до 45 лет Работа на стройке в городе Лович Рабочий график - стройка работает с 7 до 20 6 дн ...

Więcej

Помічник на продукції

Обов'язки: - ручний монтаж конвеєрних стрічок, - контроль якості окремих компонентів і готових стрічок, - підготовка компонентів для складання. ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Працівник до сортування

Обов'язки: - управління відходами, такими як макулатура (сортування, переміщення, підготовка до експорту). ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Працівник продукції офісних матеріалів

Обовязки: -складання концтоварів(зошити, папкі,блокноти). ukraina@hmserwis.pl

Więcej

Оператор по производству пластиковых упаковок

Локализацыя – Клаудин ( пригород Варшавы ) Требуется 8 женщин + 4 мужчины ( могут быть пары ) Работа на фабрике по производству пластиковых упаковок под конфеты, рыбу, мясо Процесс работы на видео Работа легкая , но требуется хорошие зрение ( можно в очках) Работа в системе 4 б ...

Więcej

Робочий на виробництві пластмас

Агенство з працевлаштування JB Concept – це фірма, яка працює в галузі управління людськими ресурсами (НR) і спеціалізується у наданні сучасних аутсорсингових послуг найвищої якості.JB Concept спеціалізується на професійному і повністю легальному пошуку працівників на території України на ...

Więcej

Праця для малярiв,плиточнiкiв,мулярiв, штукатурiв

Пропоную роботу. Праця для малярiв,плиточнiкiв,мулярiв, штукатурiв. Робота в Варшавi. 15 злотих за годину та бiльше, в залежностi вiд навикiв. Тiльки для непитущих. Допомагаємо в в легаліціі перебування та отриманнi дозвiлу на роботу. Тел: +48 502 400 563 ...

Więcej

Електрозварник автоматичних та напівавтоматичних машин

Условия труда и оплата Данная работа связана с выполнением сварочных работ на полуавтоматах MIG MAG на производстве. Мы не берем денег за предоставленные нами вакансии Знание иностранного языка – приветствуется знание польского языка, но не обязательно. Личные качества – мотивация к ...

Więcej

Сварщик MIG-MAG. Способ сварки 135/136

Нужны сварщики MIG-MAG (4 человека). Работа будет проходить в обогреваемом помещении. Ставка до 18,5 злотых/час, зависит от опыта работы. Возможность работать по 12 часов/день. Рабочий инструмент и рабочая одежда предоставляются работодателем бесплатно. Желающим остаться на длительный стро ...

Więcej

Operator Maszyn Zbrojarskich

Grupa BIC jest międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług elektrycznych oraz mechanicznych, zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych techników. W związku z podjęciem współpracy z Lemvigh Müller - duńskim liderem z branży dystrybucji stali, metali oraz materiałów technicznych, poszuku ...

Więcej

Сборка электроприборов, телевизоры

Бесплатная вакансия Срочно Требуются Женщины на работу по сборке электроприборов ( телевизоры) Место работы Żyrardów (40 км от Варшавы) Приезд на 8-9 ноября (3 дня обучение) Требования: _ виза мин 2 мес или биометрический паспорт - Хорошее состояние здоровья Предл ...

Więcej

Работа на фабрике LG и ее дочерних фабриках

Работа заключается в проверке качества, оклейке, упаковке деталей бытовой техники и электроники (холодильники, телевизоры и т.д.) Работа по сменам, минимум 5 дней в неделю, 12 часов. Мужчины и женщины от 18 – 46 лет. Без опыта работы. Жилье бесплатное . Дом на 35 человек , комнаты по ...

Więcej

SPAWACZ CO2 – Uprawnienia

Práca v Uherském Brodu Przemysł maszynowy Opis prácy: Samodzielne zestawianie orginalnych elementów wedłóg dokumentacji technicznej – ręczne opracowanie i zestawienie do dalszych procesów. Chodzi o spawanie już połoczonych zgrzewami elementów. - Ostateczne nakładanie spawu i samokontro ...

Więcej

Ślusarz - spawacz

Praca w Uherskem Brodu Przemysł maszynowy Opis stanowiska pracy: - Samodzielne zestawianie oryginalnych części według dokumentacji technicznej, ręczne opracowanie i zestawienie do dalszej obróbki. Przede wszystkim chodzi o punktowanie (fastrygowanie) zgrzewarką elementów do spawania ...

Więcej

Уборщик

Требуются мужчины чтобыы убирать склад (также туалеты). Работа в Белянах Вроцлавских (Польша) Зарплата 10 зл/ч. Проживание обеспечивает работодатель.

Więcej

Монтер дерев'яних конструкцій (праця у відрідженні)

Axell Employment є професійним агентство тимчасового працевлаштування з багаторічним досвідом роботи на польському та міжнародному ринку. Ми належимо до голландської Групи Axell, яка здійснює свою діяльність в області управління людськими ресурсами та логістики/спедиції. Ми зареєстрован ...

Więcej

Требуется девушка/женщина для работы в Кебаб в Польше

Кадровое агентство “ARFAD” предоставляет помощь в оформлении документов и трудоустройстве украинских граждан в Польше. Мы предлагаем бесплатные, легальные, интересные и высоко оплачиваемые вакансии от проверенных работодателей, с которыми напрямую сотрудничаем не один год. Консультируем ук ...

Więcej

В салон красоты требуется косметолог в Польшу

Кадровое агентство “ARFAD” предоставляет помощь в оформлении документов и трудоустройстве украинских граждан в Польше. Мы предлагаем бесплатные, легальные, интересные и высоко оплачиваемые вакансии от проверенных работодателей, с которыми напрямую сотрудничаем не один год. Консультируем ук ...

Więcej

Pracownik produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji (m/k), miejsce pracy: Jelcz-Laskowice. Kontakt telefoniczny pod numerem +48509850944.

Więcej

Строители всех направлений:маляры, штукатуры, плиточник

Требования: – хорошая физическая подготовка – опыт работы в сфере строительства и понимание строительных процессов – желание работать – минимальное знание польского языка приветствуется Заработная плата: 2500зл-3000зт (минимум 12зл в час, 8ми часовая смена, возможность увеличения ст ...

Więcej

В кейтеринговую компанию требуется Посудомойщица

Требования: исполнительность и аккуратность без вредных привычек минимальное знание польского языка приветствуется Заработная плата: 2000зл-2300зл (10зл в час, 8ми часовая смена, есть возможность увеличения зп путем большего кол-ва рабочих часов). Место работы: Zielona Góra, Polska. ...

Więcej

В кейтеринговую компанию требуется Повар (2 человека)

Требования: – мужчина или женщина с опытом работы приготовления пищи в больших объемах – можно без знания польского языка, тк шеф-повар — украинка. Заработная плата: 2000зл-2400зл (10зл в час, 8ми часовая смена + премии за хорошую работу с возможностью увеличения ставки). Также есть ...

Więcej

Рабочие для распила брёвен и брусьев на пилораме 4 чел

Кадровое агентство “ARFAD” предоставляет помощь в оформлении документов и трудоустройстве украинских граждан в Польше. Мы предлагаем бесплатные, легальные, интересные и высоко оплачиваемые вакансии от проверенных работодателей, с которыми напрямую сотрудничаем не один год. Консультируем ук ...

Więcej

Опытный водитель категории В по территории Европы

Основные требования: минимальный стаж вождения 5 лет без проблем со здоровьем, 100% зрение стрессоустойчивость, ответственность и умение планировать свое время умение ориентироваться в картах gps знание польского языка (умение читать), предпочтительно минимальные знания английского и ...

Więcej

Требуются гидравлики с опытом работы

Вакансия для мужчин Требуются гидравлики с опытом работы Обязанности: прокладка и монтаж труб в новых домах Требования: – опыт работы обязателен – хорошая физическая подготовка – минимальное знание польского языка приветствуется Заработная плата: минимум 15зл в час, 8ми часовая с ...

Więcej

Pracownik fizyczny

Poszukujemy pracowników fizycznych do prac ziemnych na wykopaliskach archeologicznych na terenie Warszawy-Wawer. Płacimy od 13 do 14 zł/na rękę. Praca od zaraz do połowy grudnia. ARCHEO-EXPLORERS Wiesław Koszkul (archeo-explorers2008@wp.pl)

Więcej

ВАКАНСИЯ РАБОТНИК ПРОДУКЦИИ

Место работы: Гданьск Компания: ATLANTA POLAND ▪ работа на продукции (сухофрукты) ▪ работа в 3 смены Дополнительная информация в кадровом агенстве Beetsma Sp. z o.o. (Aleja Grunwaldzka 212A, Gdańsk), по телефону +48 534 411 379 или по электоронной почте k.mielcarz@beetsma.pl ...

Więcej

Працівники на будівництво

Шукаємо осіб з досвідом -Арматурщики -Каменщики -Опалубщики -Помічники на будову -Шпаклювальники olgas.bwc@gmail.com

Więcej

Працівник складу

До обовязків працівника складу буде входити укладання одягу в коробки, пакування коробок на палети і вивіз їх до складу, завантаження коробок на автомобілі доставки а також інші складські роботи. biuro@humanwork.com.ua ...

Więcej

Електрик автоматик

До обовязків працівника на посаді електрика автоматика буде входити монтаж, обслуговування і ремонт автоматичних систем. Робота передбачає часті виїзди до різних частин країни. biuro@humanwork.com.ua ...

Więcej

Електромонтер

Робота у фірмі, яка пропонує сучасні автоматичні системи для вентиляції та кліматизації. До обовязків працівника на посаді електромонтера буде входити установка проводки. Робота передбачає часті виїзди до різних частин країни. biuro@humanwork.com.ua ...

Więcej

praca w gospodarstwie rolnym

praca w gospodarstwie przy krowach mlecznych tel 517875145

Więcej

Помічник на будівництві

- допомога при роботах по утепленню; - допомога при муруванні; - підтримання порядку на будівництві. biuro@humanwork.com.ua

Więcej

Працівник на будівництві

- утеплення будинків, накладання штукатурки; - мулярські роботи при зведенні будинків. biuro@humanwork.com.ua

Więcej

Механік вантажних автомобілів

- поточний ремонт вантажних автомобілів; - діагностика; - заміна робочих частин. biuro@humanwork.com.ua

Więcej

Слюсар

- шліфування металу; - обробка зварених швів; - підготовка товарів до відвантаження; - допомога в отриманні матеріалу з лазера. biuro@humanwork.com.ua

Więcej

Зварювальник

- Зварювання металевих конструкцій методом MAG; - Слюсарна робота: обслуговування машин, монтаж елементів, шліфування. biuro@humanwork.com.ua

Więcej

Працівник складу

- комплектування товару відповідно до замовлення наданого роботодавцем; - підготовка готових замовлень до відправлення: пакування в фольгу, складання палет; - підтримування порядку на складі; - робота з візком для транспортування палет (рокла, автонавантажувач); - інші роботи на с ...

Więcej

pracownik fizyczny

poszukujemy panów do pracy fizycznej na stoczni. malarzy natryskowych oraz panów do prac przygotowawczych pod malowanie. pomagamy w znalezieniu zakwaterowania. 669202761

Więcej

pracownik fizyczny

poszukujemy panów do pracy fizycznej na stoczni. malarzy natryskowych oraz panów do prac przygotowawczych pod malowanie. Tel: 669202761

Więcej

FORESTRY MACHINERY SALES SPECIALIST - Робота в Україні

Робота в Україні - польський роботодавець Responsibilities: • Machinery sales, machine selection consultancy and after-sales service, • Explain the technical details on the supplier-customer line. • Contact with domestic and foreign suppliers, • Business trips to verify the conditio ...

Więcej

TYNKARZ

Zatrudnimy Tynkarzy i osoby do przyuczenia do wykonywania tynków maszynowych. Możliwość zatrudnienia całej brygady. Atrakcyjne zarobki. Tel 668199840

Więcej

сварщик 18 zł

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564. Бесплатная вакансия Сварщик в Польшу (18 zł / час) Сварка судовых конструкций и сварка вне судна, дуговая сварка порошковой проволокойс защитой активным газом (ПАГ) 136, сваркакрупных ...

Więcej

муляр /MURARZ

Агенція праці темчасової. Шановні українці! Ми маємо широкий вибір вакансій, які можуть відповідати вашим професійним кваліфікаціям. Ми надаємо всю допомогу з формальностями, пов'язаними з працевлаштуванням та проживанням. Для тих, хто працює в нашій компанії, ми пропонуємо продовжен ...

Więcej

Водитель Uber taxi

Водитель категории В. Работа без какого-либо физического труда в Uber taxi. Требования: минимальное знание польского языка, стаж вождения не менее года, телефон на базе (IOS, Android). Знание города необязательно, хорошо работает навигация. Авто даёт фирма, обслуживание за счёт фирмы.Смена ...

Więcej

Плиточник

Требуются ПЛИТОЧНИКИ. Укладывание плиток на пол. Объекты- жилые дома (новострои). Укладывание на этажах (длинные коридоры), лестницах и лестничных площадках. Оплата сдельная, без задержек. Работа сдается по этажам. В среднем в месяц 1000$ Работа от сейчас! Польша, город Вроцлав. Гаранти ...

Więcej

Изготовление алюминиевых форм с помощью пресса

Бесплатная вакансия для мужчин , Изготовление алюминиевых форм с помощью пресса Место работы: Dąbrowa Górnicza (Доброва Гурниче недалеко от Катовице) Oбязанности: - Монтаж деталей - обработка (чистка) - упаковка готовой детали в соответствии с инструкциями, - работа на производст ...

Więcej

повар, офіціант, покоївка в готелі

Підхалянське агентство посередництва праці Ми новозасноване агентство посередництва праці. Працюємо над хорошою репутацією і Вашою довірою, беремо на себе повну відповідальність за те, що пропонуємо та обіцяємо. Наше агентство було створено завдяки гранту Європейського Союзу, таким чин ...

Więcej

Pracownik ogólnobudowlany

Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni pracowników do murowania ścianek działowych,malowania,montażu drzwi i prac wykończeniowych. Praca wewnątrz budynku ,całoroczna. Jasne warunki zatrudnienia - fachowiec z doświadczeniem 15-20 zł/h netto -pomocnik 10-14 zł/h netto. Możliwość ty ...

Więcej

працівник на виробництві. Pracownik produkcji

Шукаємо працівників на посаду: працівник на виробництві. Робота відповідно до чітко визначених процедур та інструкцій. Трудовий договір на повну робочу зайнятість, 10 зл/г. Надаємо житло. Адреса електронної пошти: biuro@gotex.pl Вимоги: Наявність, готовність до праці Надаємо: Трудовий ...

Więcej

Фізична праця Pracownik Fizyczny

Фізична праця Праця під дахом для обробки після збиранню врожаю. Чистка, паковання та миття. Сортування та пакування моркви. Миття, сортурування та пакування редиски. Розмовляємо на українській, російській та англійській мові e-mail: marchewka@rzodkiewka.com tel: +48 608200743 P ...

Więcej

Специалист со знанием немецкого языка

В динамично развивающуюся организацию ищем консультантов для обслуживания клиентов со знанием немецкого языка! Мы предлагаем работу с перспективой профессионального и личного развития в прекрасном Труймясте (Польша)! В связи с расширением штата приглашаем на работу специалистов со знание ...

Więcej

pomocnik na budowie

Zatrudnimy pracowników z Ukrainy????????️ do prostych prac na budowie z małym doświadczeniem lub po szkole budowlanej. Wymagania to chęci do pracy i do nauki od innych pracowników. Zakwaterowanie bezpłatne - opłaty jedynie za wodę, prąd itp. Praca od poniedziałku do soboty po ok 10-12 g ...

Więcej

Brukarz

Szukamy 5 osób z Ukrainy do układania kostki brukowej od zaraz do grudnia. Godziny pracy 10-12h dziennie. Możliwość pracy w soboty po około 6h. Stawka w zależności od doświadczenia od 10-11,50 zł na rękę. Nadgodziny wypłacane po większej stawce. Opłata za mieszkanie do uzgodnienia. M ...

Więcej

Telefonischer Kundenbetreuer im Kontakt mit deutschspra

Grundlegende Aufgaben: -Das Pflegen von guten Kundenverhältnissen -Telefonischer und schriftlicher E-Mail Kontakt in der deutschen Sprache -Eingehende Anrufe bearbeiten -Klassifizierung und Einführung von Anwendungen für das System

Więcej

pomocnik murarza

Witam. Mam do zaoferowania prace na budowie, okolice Wyszkowa i Pułtuska, możliwość przyuczenia. Stawka godzinowa od 14 do 20zł w zależności od umiejętności. Wypłata co tydzień. Tel: 786987503

Więcej

арматурщик/плотник

Работа на стройке Требования: - знание инструментов, которые необходимы при работе с арматурой; - опыт работы арматурщиком; - умение добора арматурной стали к конструкциям, по проекту; - умение монтажа арматуры; - умение связывать и укладывать арматуру на опалубке; - желание работа ...

Więcej

миття та дезинфекція м'ясних цехів

миття та дезинфекція м'ясних цехів, надаємо спец одяг tel.: +48 695 550 964 , tel. +48 663 221 205

Więcej

різноробочий на м'ясну фабрику

пакування, розбір, забій , 11 zł за годину , заробіток від вироблених годин tel.: +48 695 550 964 , tel. +48 663 221 205

Więcej

operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

оператор пристроїв для переробки домашньої птиці упаковка, забій, розбір, різання м'яса, безкоштовний обід. 11 zł за годину , заробіток від вироблених годин pakowanie,ubój, rozbiór , krojenie mięsa , bez płatny obiad tel.: +48 695 550 964 , tel. +48 663 221 205 ...

Więcej

montażysta okien i drzwi PCV

монтажник вікон і дверей PCV (ПВХ) Фірма, яка вже працює більше 20 років в галузі столярній промисловості, шукає працівників на посаду: монтажника столярних виробів зPCV (ПВХ) та алюмінію Вимоги: Фірма, яка вже працює більше 20 років в галузі столярній промисловості, шукає працівників ...

Więcej

PAKOWACZ/PRACOWNIK MAGAZYNOWY/ZBIERACZ GRZYBÓW

ПАКУВАЛЬНИК/ ПРАЦІВНИК СКЛАДУ/ ЗБИРАЧ ГРИБІВ фірма з околиці м. Познань, шукає працівників на посадах: 1. Пакувальник - робота з пакування грибів (для жінок і чоловіків). Вимоги: точність і здатність працювати максимально швидко. 2. Працівник складу – праця полягає в прийняті товару, ...

Więcej

tynkarz gipsowy , tynki gipsowe na mokro

гіпсовий штукатур, гіпсові штукатурки на мокро Праця для штукатурів, будівельна фірма, що надає послуги в Бельгії шукає працівників. Надається помешкання, страхування, транспорт. Польща – Бельгія e-mail: joanna.sasal@interia.pl Praca dla tynkarzy , firma budowlana swiadczaca uslugi ...

Więcej

spawacz met. 135, spawanie pachwinowe

Firma Stalmech poszukuje pracowników na stanowisko: SPAWACZ MET. 135 - spawanie pachwinowe Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość podjęcia pracy od zaraz - praca w nowoczesnym zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej - bezpłatne zakwaterowanie CV proszę przesyła ...

Więcej

Строители

Ищем строителей по всем направлениям(бетонщик, арматурщик, каменщик и т.д.), Требования: иметь подтверждение о специальности, опыт работы в данной сфере, рабочая виза или биометрический паспорт, знание языка будет приимуществом. Условия работы: 12 часов работы, 6 дней в неделю, 15 з ...

Więcej

Сертификат ABC Certified Work Agency № 17219 Она ищет людей на должности - рекрутеров, в Украине, Беларуси, России, Армении, Молдове, Грузии. Тел. +48 577 071 800 mail: abcgroup.70@wp.pl

Сертификат ABC Certified Work Agency № 17219 Она ищет людей на должности - рекрутеров, в Украине, Беларуси, России, Армении, Молдове, Грузии. Тел. +48 577 071 800 mail: abcgroup.70@wp.pl

Więcej

Rekruter pracowników

Certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy ABC nr certyfikatu 17219 Poszukuje osób na stanowisko – rekruter pracowników, na terenie Ukrainy, Białorusi, Rosji, Armenii, Mołdawii, Gruzji. Tel +48 577 071 800 mail: abcgroup.70@wp.pl

Więcej

Pracownik budowlany

Biuro Obsługi Cudzoziemców – Certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy ABC nr certyfikatu 17219 Jako Agencja Pracy działamy w branży nie tylko krajowego ale i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Oferujemy obsługę obcokrajowców w zakresie: - pośrednictwo pracy dla obcokrajowców – woln ...

Więcej

строитель

Бюро по работе с иностранными лицами - сертификат сертифицированного агентства ABC № 17219 В качестве рабочего агентства мы работаем в отрасли не только для внутреннего, но и для международного трудоустройства. Мы предлагаем услуги иностранцев в следующих областях: - агентство по труд ...

Więcej

Murarz, laminiarz, operator minikoparki, hydraulik, spawacz

Activia Sp. z o. o., firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko: murarz, laminiarz, operator minikoparki, hydraulik, spawacz. Do pracy w Belgii. Rozpoczęcie pracy: od zaraz. 794 123 750 realizacje@activiagroup.pl biuro@activi ...

Więcej

budowlaniec

Stała praca dla fachowców z branży budowlanej - majstrów, zbrojarzy, murarzy, pomocników budowlanych - Z DOŚWIADCZENIEM Praca przy budowie i modernizacji obiektów (Łódź i okolice) - roboty ogólnobudowlane "stanu surowego" - murowanie, rozbiórki ścian, wykonywanie zbrojenia, izolacje fun ...

Więcej

Pomocnik do budowy domków drewnianych szkieletowych

Помічник для будівництва дерев'яних каркасних хатин. Будівництво котеджів та будинків в дерев'яному каркасі, обробка зовні і всередині. Праця в хорошій команді, передбачувальні премії за швидку виконану роботу. 15zł / годину на руку. Тел: +48 607 220 606 або +48 607 228 027. З можливіс ...

Więcej

UKRAINA-PRACOWNICY

WERSJA PL - Polityka przetwarzania danych osobowych wg RODO
Na podstawie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) obowiązującego od 25 maja 2018 r. wypełniamy obowiązek informacyjny tj. przekazanie klientom informacji związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych, który określa: podstawę, sposób postępowania oraz cel przetwarzania danych osobowych, osoby mające do nich dostęp, miejsce na jaki dane są gromadzone, zastosowane środki ochrony danych, wykaz zbiorów danych, czas na jaki są przechowywane oraz klauzulę.
Ad 1. Podstawa przetwarzania danych osobowych.
Werbeagentur Dawid Musial, Trappelgasse 3/1/15, 1040 Wien, Austria - określony niżej jako Administrator Danych Osobowych, gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie obowiązku nałożonego przez ustawodawcę.
Ad 2. W jaki sposób postępuje się oraz w jakim celu przetwarza się dane osobowe.
Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych przebiega z poszanowaniem prywatności w zakresie do tego niezbędnym wynikającym z Ustawy. Dane osobowe są przetwarzane celem prawidłowego wykonania usług.
Ad 3. Kto ma dostęp do danych osobowych, miejsca przechowywania oraz jakie środki ochrony danych są stosowane.
Dostęp do danych osobowych klientów mają: właściciel firmy; klienci portalu w ramach realizacji usług, czyli pracodawcy oraz pracownicy; firmy współpracujące w ramach obsługi portalu od strony techniczno-informatycznej, czyli usługi informatyczne: Webster-Studio ul. Leśny Zakątek 43, 62-023 Kamionki, Polska, hosting: World4You Internet Services GmbH, Hafenstraße 35, 4020 Linz, Austria, rachunkowość: SKE Kulka KG, Wiedner Hauptstrasse 140/1, 1050 Wien, Austria; poczta e-mail: Google Mail - Google Ireland Limited, Google Building Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Irlandia. Dane klientów są zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem w postaci przechowywania ich na zabezpieczonych przed włamaniem serwerach. Strony posiadają certyfikaty szyfrowania ssl. Firmy współpracujące posiadają własne systemy zabezpieczenia danych zgodne z RODO.
Ad. 4 Wykaz zbiorów danych osobowych oraz przez jaki czas dane są przechowywane.
Zbiór klientów (dane pracodawców i pracowników) zawierający ich dane osobowe i umowy, zbiór faktur (dane kontrahentów) do celów rachunkowo-księgowych. Czas przechowywania danych na portalu i serwerach jest nieokreślony i upływa w momencie rezygnacji z usługi, a w księgowości wynosi 6 lat, po tym czasie dane zostaną zniszczone.
Ad.5 Klauzula.
Ja niżej podpisany/a oświadczam, że zapoznałem/am się z ww. Polityką przetwarzania danych osobowych w firmie: Werbeagentur Dawid Musial, Trappelgasse 3/1/15,1040 Wien, Austria, St.Nr. 04 278/9842 oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzach w celu realizacji usług.
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że w każdym momencie będę mógł/a dane sprostować lub usunąć, a zgodę odwołać wysyłając mail na adres: robota.v.europe@gmail.com lub sms albo dzwoniąc pod nr tel.: AT +43 699 11224139, PL +48 888 484847.
Podanie danych osobowych jest wymagane celem zawarcia umowy cywilno-prawnej oraz w konsekwencji do prawidłowego i kompleksowego wykonania usług. Odmowa podania danych osobowych skutkuje niemożliwością pełnego wykonania usług.
Polityka cookie
Strona korzysta z plików cookie. Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, prosimy o samodzielną zmianę ustawień w przeglądarce internetowej lub opuszczenie strony. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień cookie oznacza Państwa zgodę, na zapisywanie ich w celach reklamy, statystyki oraz profilowania, które pomogą zapewnić wygodę przy korzystaniu ze strony poprzez zapamiętanie Państwa preferencji i ustawień.
Zgadzam się